poniedziałek, 9 stycznia 2017

Wyprzedaże

            Witam u mnie w Nowym Roku :) W weekend gra WOŚP oznacza to, że zbliża się  połowa miesiąca, a mi wydaje się, że Sylwester był wczoraj:) Nie mam żadnych postanowień związanych z tym, że mamy Nowy Rok:) Mam natomiast, kilka planów i marzeń, które mam nadzieję, uda mi się, w tym roku zrealizować:) Chwilowo grzejemy się, bo nadeszła normalna zima i pogoda jest taka, jak w zimie powinna być:) Oj post miał dotyczyć wyprzedaży. Już się poprawiam i piszę na temat:) 
          We wszystkich sklepach trwają w najlepsze wyprzedaże, chyba nie ma sklepu, który nie kusi nas informacją -50%, -70%      ( matematyka z tego co widzę zmieniła się, od kiedy ja się jej uczyłam w szkole, bo wtedy -50% oznaczało połowę z danej liczby:)). Oczywiście i ja zostałam skuszona cenami  i nasza garderoba troszkę się powiększyła:), pojawiło się też kilka rzeczy do domku:)


Pościel z Pepco za jedyne 19.99 zł. Obecnie ją testujemy:), nie wiem co się z nią stanie po praniu:) 


         Dekoracje świąteczne pochowałam już do pudełek, ostatni pierniczek został zjedzony:) Świąteczny czas przeminął, czekam na wiosnę:) Mam nadzieję, że w kolejnym poście pokarzę już nową łazienkę:) Obecnie jestem na etapie szukania lampy. Trzymajcie kciuki, bo remont zimą nie jest łatwy:) Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za mile słowa i życzę domowego ciepełka:) 


2 komentarze:

  1. Podobają mi się takie pojemniki na różne produkty :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A ja wybrałam je dlatego, że mają polskie napisy:)

      Usuń